Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: ZAGG

Zwiększ swoją produktywność dzięki ZAGG Pro Stylus 2. Rób notatki, szkicuj, oznaczaj dokumenty, przesuwaj strony i po prostu rób więcej. Pro Stylus 2 jest łatwy w użyciu dzięki cienkiej końcówce do dokładnego, pikselowego rysowania i zaokrąglonej końcówce pojemnościowej do przesuwania. Pro Stylus 2 posiada również funkcję rozpoznawania nachylenia, odrzucania dłoni, bezprzewodowe ładowanie i wytrzymałą baterię.

Bezprzewodowe ładowanie: Pro Stylus 2 mocuje się magnetycznie do dołączonej podstawki do ładowania bezprzewodowego. Działa również z każdą bezprzewodową ładowarką Qi.

Rysik z podwójną końcówką: Uniwersalna końcówka pojemnościowa na tylnym końcu umożliwia łatwe przewijanie stron, a aktywna końcówka na drugim końcu pozwala rysować gładkie, precyzyjne linie do notatek lub szkiców.

Mocowanie magnetyczne: Pro Stylus 2 mocuje się magnetycznie do iPad Pro 11 i iPad Pro 12.9.

Włączanie za pomocą kliknięcia piórem: Łatwo jest włączyć rysik Pro Stylus 2. Wystarczy nacisnąć okrągłą, pojemnościową końcówkę. Rysik wyłączy się po 15 minutach bezczynności.

Rozpoznawanie nachylenia: Pro Stylus 2 posiada funkcję rozpoznawania nachylenia, dzięki czemu można zmieniać szerokość skoku.

Technologia Palm Rejection: Podczas korzystania z Pro Stylus 2, jeśli dłoń dotknie ekranu, zarejestruje się tylko Pro Stylus 2, więc nie będzie zakłócać ścieżki rysika.

Wymienna końcówka: Urządzenie Pro Stylus 2 jest dostarczane z zapasową końcówką.

Długotrwała bateria: Pracuj dłużej bez martwienia się o baterię. Pro Stylus 2 działa do sześciu i pół godziny, zanim będzie wymagać ponownego naładowania.1

Zgodność z aplikacjami obsługującymi Apple Pencil: Korzystaj z Pro Stylus 2 z ulubionymi aplikacjami obsługującymi Apple Pencil.

LED Wskaźnik ładowania: Podczas ładowania urządzenia Pro Stylus 2 na stacji dokującej pojawi się kontrolka.

Polecamy