Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Apple

Apple Pencil Pro to jeszcze więcej magii, która ożywi Twoje pomysły. Dzięki nowym, zaawansowanym funkcjom możesz jeszcze bardziej intuicyjnie notować, dodawać adnotacje i tworzyć prawdziwe arcydzieła.

 

Ściśnięcie. Apple Pencil Pro reaguje na ściśnięcie i w odpowiedzi otwiera nową paletę, więc możesz szybko zmienić narzędzie, grubość kreski lub kolor.
Obrót wokół osi. Nowy żyroskop pozwala obracać Apple Pencil Pro, żeby precyzyjnie kontrolować pisaki i pędzle z profilowaną końcówką.

 
Sygnały haptyczne. Specjalnie zaprojektowany sygnalizator haptyczny generuje precyzyjnie odczuwany sygnał zwrotny. W odpowiedzi na ściśnięcie lub dwukrotne stuknięcie poczujesz lekki impuls potwierdzający czynność.

 
Funkcja zbliżeniowa Apple Pencil¹. Widzisz, gdzie dokładnie Apple Pencil dotknie wyświetlacza. Zobaczysz nawet wirtualny cień narzędzia, którego akurat używasz. Możesz więc pisać, szkicować i rysować z jeszcze większą precyzją.

 
Dwukrotne stuknięcie. Dwukrotnym stuknięciem w Apple Pencil błyskawicznie przełączysz się między narzędziami, na przykład długopisem i gumką.
Jeśli Apple Pencil Pro gdzieś się zapodzieje, czy to w domu, czy poza nim, łatwo go odszukasz za pomocą apki Znajdź. Do tego magnetycznie przyłącza się do boku iPada, co umożliwia jego wygodne parowanie i ładowanie.

 

Zgodność

  • iPad Pro 13 cali (M4)
  • iPad Pro 11 cali (M4)
  • iPad Air 13 cali (M2)
  • iPad Air 11 cali (M2)
Polecamy